Пятница, 22.11.2019, 15:23

Наші досягнення та нагороди

Колектив закладу приймає активну участь у всіх масових заходах, які відбуваються не тільки в нашому місті, як результат колектив нагороджений грамотами та дипломами різного ступеня, а саме:

У 2008 році, за участь у конкурсі на краще розвивальне середовище груп раннього віку колектив нагороджений Дипломом 2 ступеня;

В 2009 році,в конкурсі посібників «Працюємо за новою Програмою»- колектив посів 2 місце;

В 2010 році, за участь у конкурсі «Екологічна стежина» колектив нагороджений дипломом 2 ступеня;

В 2011 році, за участь  у конкурсі «Краще методичне забезпечення за Базовою програмою» методичний кабінет посів 2 призове місце.

В 2014 році приймали участь у Всеукраїнському конкурсі "Творчий вчитель - обдарований учень". Отримали сертифікат лауреату конкурсу.

Також приймали участь у Всеукраїнському семінарі по екології.

Щорічно педагоги закладу приймають активну участь у ярмарці педагогічних ідей та інновацій «Хмельниччина на шляху реформування» - 5 педагогів відзначено Дипломами 2 ступеня.

2 педагогів посіли призові місця у Всеукраїнському конкурсі присвяченому 100 річчю журналу «Дошкільне виховання»

Участь педагогів у виставці – ярмарку педагогічних ідей та інновацій «Хмельниччина на шляхах реформування»

ПІП педагога

Проблемне питання  над яким працює педагог

1.

Марчук Ірина

Борисівна

Розвиток фонематичних процесів

( збірник дидактичних матеріалів)

2016 р. ІІ місце

2.

Гаврилова Тамара

Петрівна

Правова палітра дошкільнят

2016 р. ІІ місце

3.

Яловчук Наталія

Василівна

1.Використання українознавства та етнопедагогіки, як основи національного виховання дошкільнят (навчально- методичний посібник)

2.Театр мистецтва для сучасної дитини

2017р.І місце

2019 р.

4.

Костюк Олена

Іванівна

1.Лего світ дошкільника

(методичний посібник)

2.Використання українознавства та етнопедагогіки, як основи національного виховання дошкільнят (навчально- методичний посібник)

3. Кольоротерапія: здоров’я тіла та душі

2017р. ІІ місце

2017 р. І місце

2019 р.

5.

Кирильчук Наталія Анатоліївна

Формування творчих здiбностей дiтей за допомогою музично-ритмiчних рухів

2018 р. ІІІ місце

Участь педагогів  в  конкурсах

Всеукраїнського рівня:

Назва конкурсу (відповідно положення про конкурс, чи запису в грамоті)

Місце ( І,ІІ, ІІІ, лауреати)

Відповідний документ , що засвідчує перемогу

(№ наказу,

№ посвідчення..)

Прізвище, ім’я,

по батькову

учасників

Інтернет-портал освітніх закладів України «Педагогічні профтести»

(16 педагогів прийняли участь та отримали сертифікати) а саме:

І рейтенгове місце .

Медаль-реєстр №430417-zpa

Всі педагогічні працівники

Всеукраїнська науково-практична конференція

«Освіта дітей дошкільного віку у соціокультурному просторі»

Костюк О.І.

Всеукраїнська науково-практична конференція

«Освіта дітей дошкільного віку у соціокультурному просторі»

Участь у конференції, друк статті у збірнику

Марчук І.Б.

Інтернет-портал освітніх закладів України

« Краща групова кімната»

Войтюк І.Д.

Гуменюк О.В.

Інтернет-портал освітніх закладів України

« Краща музична зала ДНЗ»

Обласного рівня:

Назва конкурсу (відповідно положення про конкурс, чи запису в грамоті)

Місце ( І,ІІ, ІІІ, лауреати)

Відповідний документ , що засвідчує перемогу

(№ наказу,

№ посвідчення..)

Прізвище, ім’я,

по батькову

учасників

Обласна виставка педагогічних ідей та інновацій « Формування творчих здібностей  дітей за допомогою музично-  ритмічних рухів».

ІІІ місце

Кирильчук Н.А.

Обласна виставка педагогічних ідей та інновацій « Формування економічної культури дошкільників».

ІІ місце

Василевська Т.Г.

Регіональна науково-практична конференція «Новий заклад дошкільної освіти: сучасні підходи»

Кравчук Д.В.