Вторник, 21.09.2021, 09:00
Вітаю Вас, Гість
Головна » Файли » Мої файли

Не забувайте про безпеку дитини під час новорічних свят!
26.09.2017, 16:19

 Звільніть житло, приміщення для свята від того, що може легко травмувати дитину. Ялинкові іграшки повинні бути небиткими. Ялинка повинна бути добре закріплена. До речі, важливе значення має і якість новорічного дерева. Штучні ялинки повинні бути якісними.

Бажано не ставити на стіл занадто гарячі блюда. Відразу забирайте розбиті келихи, ялинкові іграшки, відкриті консервні банки. Не залишайте у вільному доступі для дитини гострі ножі. Якщо дитина вже поранилася, промийте ранку кип'яченою водою і 3% перекисом водню. Якщо не зупиняється кров, підніміть нагору кінцівку і перебинтуйте. Можна змазати шкіру навколо рани йодом.

    Не залишайте дитину без догляду за столом з келихами, наповненими спиртним. Дитина може навмисно або ненавмисно спробувати спиртне і одержати серйозну інтоксикацію організму.

   Новий рік - не привід вводити дорослі страви в дитячий раціон, порушуючи роботу дитячого ШКТ "заради свята". Краще приготуйте для дитини знайомі їй страви, але у святковій сервіровці.

   Нагадуйте про обережність дитині. Витівки можуть спровокувати травми. При невеликому забитті потрібно прикласти холод. Якщо травма серйозна, краще звернутися до лікаря. Якщо дитина сильно впала на животик, щоб уникнути внутрішнього крововиливу потрібно покласти дитину на спину, а до живота прикласти холод і викликати лікаря. Критичний симптом - блювота з кров'ю.

   Бенгальські вогні запалюйте тільки на вулиці, тримаючи на витягнутій руці, не підносячи до обличчя. Особливо обережними в цьому потрібно бути з дітьми в пишних платтях, костюмах з синтетики.

   Ніяких петард на Новий рік! Постраждати можете і ви, і ваша дитина.

   Новорічні свята не повинні знизити безпеку дитини. Батьки, будьте пильними навіть  у святковому настрої!

Категорія: Мої файли | Додав: slavutadnz4
Переглядів: 261 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar