Вторник, 21.09.2021, 08:27
Вітаю Вас, Гість
Головна » Файли » Мої файли

Розвиток фонематичних процесів у дошкільнят.
26.09.2017, 16:14

За даними логопедичних обстежень з року в рік спостерігається збільшення кількості дітей , що мають фонетико-фонематичний недорозвиток мовлення. Це говорить про те, що у дітей недорозвинені фонематичні процеси, а саме: фонематичне сприймання, фонематичний слух, фонематичні уявлення. Тому не можна розпочинати логопедичні заняття безпосередньо з постановки звуків, не розвиваючи фонематичні процеси. Саме тому тему «Розвиток фонематичних процесів»  винесено на розгляд теоретико-практичного семінару для вчителів-логопедів міста, який відбувся 4грудня у ДНЗ № 4 «Сонечко».

Під час практичної частини колеги мали змогу переглянути логопедичне заняття по даній темі. Діти без перешкод піднімались сходинками до «Країни Знань», виконуючи завдання за завданням, які подавались в ігровій формі від простішого до складнішого. На протязі всього заняття у дітей  не зникала цікавість, оскільки граючись, вони навчались.

У другій частині семінару відбулось засідання вчителів-логопедів за круглим столом, де спільно з колегами, в присутності завідувача міської  ПМПК О.Г.Новоселецької обговорювали тему «Розвиток фонематичних процесів». Нікому не секрет, що вчителі-логопеди - люди творчі. Тому під час проведення таких семінарів кожен має можливість поділитись своїм досвідом роботи , почерпнути  щось нове, цікаве для себе від колег для подальшого використання в своїй роботі.

         І на завершення семінару було підведено підсумок , що лише систематичність, послідовність і регулярність в логопедичній роботі може дати плідний результат.

                                                                                                І.Б. Марчук, вчитель-логопед  

                                                                                                              ДНЗ №4 «Сонечко»    

Категорія: Мої файли | Додав: slavutadnz4
Переглядів: 268 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar