Среда, 26.02.2020, 11:59
Головна » 2018 » Ноябрь » 04

Сандплей (гра з піском) - є унікальним способом спілкування зі світом і самим собою; способом зняття внутрішнього напруження і відкриття нових шляхів розвитку.
Власне цей метод, завдяки якому дитина з піску і невеликих фігурок будує свій індивідуальний і неповторний світ у мініатюрі.
У поєднанні з казкотерапією у дитини розкривається інтелектуально-творчий потенціал, розвиток мислення, уява, пам`ять, тактильність відчуттів, підвищується самооцінка. Знижується імпульсивність, агресивність, страхи.
Гра з піском дає моживість торкнутися внутрішнього, справжнього «Я», відновити свою, психічну цілісність

Просмотров: 135 | Добавил: slavutadnz4 | Дата: 04.11.2018 | Комментарии (0)

Попередження дитячого травматизму - одна з найактуальніших проблем сучасності. Дітей безпечній поведінці на вулиці ,у транспорті необхідно навчати з раннього дитинства. У цьому активну участь повинні брати як дитячий садочок, так і батьки.
У процесі навчання дітей правилам дорожнього руху, основним завданням є сформувати навички безпечної поведінки, які допоможуть дитині зосередитись в дорожніх ситуаціях.
Найбільш доступною і близькою формою роботи – є ігрова діяльність. Саме через гру, ігрову ситуацію дитина ... Читать дальше »

Просмотров: 92 | Добавил: slavutadnz4 | Дата: 04.11.2018 | Комментарии (0)

Вихованці середнього дошкільного віку ДНЗ №4 «Сонечко».

Прикрепления: Картинка 1 ·Картинка 2
Просмотров: 70 | Добавил: slavutadnz4 | Дата: 04.11.2018 | Комментарии (0)

Музична розвага з дітками молодшого дошкільного віку «Що нам Осінь принесла?»

Просмотров: 91 | Добавил: slavutadnz4 | Дата: 04.11.2018 | Комментарии (0)

Осінь в гості завітала,

Пензлик з фарбами дістала,
Обійшла поля, гайочки,