Понедельник, 26.10.2020, 15:12

Вихованці старшої групи «Соняшник» з вихователем Єрмаковою Н.О. та помічником вихователя Соловей К.В. відвідали  місцевий музей.

Історичний музей — місце, де зустрічаються сьогодення і минуле.

Екскурсовод  цікаво та доступно розповіла дітям  історію виникнення міста.   Багато цікавого  дізналися про видатних людей міста , його традиції. .

Діти з великим інтересом розглядали експонати тварин.  Експозиції  залів яскраво розповідали про традиції людей, їх заняття, етапи розвитку міста, тяжкі сторінки, пов’язані з Великою Вітчизняною війною та сьогоденням.

Дякуємо усім працівникам музею за гостинн ... Читать дальше »

Просмотров: 192 | Добавил: slavutadnz4 | Дата: 27.09.2017 | Комментарии (0)

Згадаймо нині разом всі

Веселі зимові свята чарівні!

Щоби в Святвечір скрізь лунали

Колядки давні голосні.

Щоби за врочистими столами

Раділи святам і зимі,

Щоб люди завжди шанували

Звичаї рідної землі!

Вже стало доброю традицією організовувати Різдвяні свята в дошкільному навчальному закладі №4 «Сонечко».Різдвяні традиції та обряди сповнені чарівністю, грою, жартами, тому їх дуже люблять діти і з нетерпінням чекають на їх проведення.

Ось і в цьому році різдвяними дзвіночками лунали голоси дошкільнят у віншуваннях, колядках, щедрівках, традицій ... Читать дальше »

Просмотров: 229 | Добавил: slavutadnz4 | Дата: 27.09.2017 | Комментарии (0)

Хай ангел торкнеться Вас ніжно крилом,

Зігріє щедрівка Вам сердце теплом,
Хай радість, достаток наповнять Ваш дім,
Оселяться щастя та спокій у нім!

Cьогодні,13 січня, напередодні Старого Нового року відзначають свято Маланки, або Щедрий вечір.
Працівники ДНЗ №4 «Сонечко» зі своїми вихованцями під керівництвом музичного керівника Кирильчук Наталії Анатоліївни, розучивши сучасні колядки та щедрівки вітали господарів та жителів міста до кого заходили у гості, бажаючи їм гарного Нового року, радощів, достатку, щастя всій родині, добра та миру в цілім світі, аби всім весь Новий рік було краще, ніж торік.
Щедрівники щедрували, а господарі дякували за щедрівки, обдаровували всіх гостинцями , солодощами, цукерками, а хто і гривнями.

Просмотров: 232 | Добавил: slavutadnz4 | Дата: 27.09.2017 | Комментарии (0)

Дітям необхідно багато часу проводити на свіжому повітрі, але набагато корисніше і цікавіше грати на вулиці, а не просто бродити. І дорослим важливо навчити дітей грати і брати активну участь в забавах, адже колективні ігри зближують.Саме з такою метою, 10.01.17р. була проведена зимово-спортивна розвага « По сніжку гуляємо,в різні ігри граємо»
Під час розваги, діти грали у хокей,влаштовували перегони на санчатах, та весело грали в сніжки.
Під час відпочинку діти ділилися своїми бажаннями, яка ж радість охопила маленьких вихованців, коли одне із бажань здійснилося - вони зустріли справжнього Сніговита. Багато позитивних емоцій, незабутніх вражень отримали діти під час розваги.

Просмотров: 248 | Добавил: slavutadnz4 | Дата: 27.09.2017 | Комментарии (0)