Воскресенье, 27.09.2020, 15:38

Щоб стелилась доля наша рушниками,

Щоб колосилися поля житами,

Сказала кожна у садку дитина:

Просмотров: 141 | Добавил: slavutadnz4 | Дата: 05.10.2018 | Комментарии (0)

17 травня заклад дошкільної освіти №4 «Сонечко» розквіт розмаїттями вишиванок. Уся велика дошкільна родина, яка об’єднала дітей і працівників долучилася до святкування Всеукраїнсь ... Читать дальше »

Просмотров: 213 | Добавил: slavutadnz4 | Дата: 04.06.2018 | Комментарии (0)

Маленькі читачі, а саме вихованці закладу дошкільної освіти №4 «Сонечко», завітали в чарівну оселю дитячої книги, яка не залишає жодну дитину байдужою. Тут їх зустріло розмаїття цікавих, яскравих книг, газет та журналів. Новенькими палітурками книги посміхнулися до малечі та повели їх у чар ... Читать дальше »

Просмотров: 172 | Добавил: slavutadnz4 | Дата: 04.06.2018

В ДНЗ №4 «Сонечко» м. Славута вихователем -методистом  Єрмаковою Н.О. було проведено майстер-клас для педагогів закладу по ознайомленню з нетрадиційною технікою малювання «Ебру».

Просмотров: 275 | Добавил: slavutadnz4 | Дата: 05.12.2017 | Комментарии (0)

Щороку 21 вересня відзначається День міста Славути .

Цікавим і повчальним пройшов цей деньу нашому ДНЗ №4 «Сонечко», спрямований на ознайомлення дітей з рідним містом, любові до рідного  краю, ознайомлення з історичним минулим , його визначними місцями та відомими постатями, особливостями народних звичаїв, обрядів.
 З цією метою у всіх вікових групах закладу проведені відповідні тематичні заходи:
 - бесіди «Моє рідне місто»,  «Природа рідного міста», «Чим відрізняється місто  від села?»
 - розглядання альбомів книг та фотографій із краєвидами рідного краю
 - заняття з конструювання на тему: «Будівлі нашого міста»
 - заняття з малювання на теми: «Вулиця, на якій я живу"», «Улюблений  куточок  мого міста

- дидакт ... Читать дальше »

Просмотров: 214 | Добавил: slavutadnz4 | Дата: 27.09.2017 | Комментарии (0)

Музичний керівник ДНЗ №4 «Сонечко» Кирильчук Наталія Анатоліївна запросила своїх колег музичних керівників з інших закладів нашого міста на перегляд заняття - гри з дітьми раннього дошкільного віку «Утішки й забавлянки- співаємо й бавимось разом з дітьми».

Просмотров: 309 | Добавил: slavutadnz4 | Дата: 27.09.2017 | Комментарии (0)

В ДНЗ №4 «Сонечко» м. Славута проведено колективний перегляд прогулянки дітей молодшого дошкільного віку «Подорож із весняним вітерцем»(вихователь Гуменюк О.В.)
Прогулянка була проведена в цікавій ігровій формі. В ході прогулянки діти отримали багато цікавої, нової інформації: Спостерігали за берізкою,гралися з вітерцем – пустунцем,виконували трудові доручення,грали в народну гру «Подоляночку», в дидактичу гру «Для кого потрібне сонечко».
На завершення прогулянки пограли в рухливу гру «Пташка» та повісили шпаківню, чекаючи на приліт птахів.

Просмотров: 241 | Добавил: slavutadnz4 | Дата: 27.09.2017 | Комментарии (0)

« 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 »