Среда, 29.01.2020, 01:07

Маленькі читачі, а саме вихованці закладу дошкільної освіти №4 «Сонечко», завітали в чарівну оселю дитячої книги, яка не залишає жодну дитину байдужою. Тут їх зустріло розмаїття цікавих, яскравих книг, газет та журналів. Новенькими палітурками книги посміхнулися до малечі та повели їх у чар ... Читать дальше »

Просмотров: 112 | Добавил: slavutadnz4 | Дата: 04.06.2018

В ДНЗ №4 «Сонечко» м. Славута вихователем -методистом  Єрмаковою Н.О. було проведено майстер-клас для педагогів закладу по ознайомленню з нетрадиційною технікою малювання «Ебру».

Просмотров: 196 | Добавил: slavutadnz4 | Дата: 05.12.2017 | Комментарии (0)

Щороку 21 вересня відзначається День міста Славути .

Цікавим і повчальним пройшов цей деньу нашому ДНЗ №4 «Сонечко», спрямований на ознайомлення дітей з рідним містом, любові до рідного  краю, ознайомлення з історичним минулим , його визначними місцями та відомими постатями, особливостями народних звичаїв, обрядів.
 З цією метою у всіх вікових групах закладу проведені відповідні тематичні заходи:
 - бесіди «Моє рідне місто»,  «Природа рідного міста», «Чим відрізняється місто  від села?»
 - розглядання альбомів книг та фотографій із краєвидами рідного краю
 - заняття з конструювання на тему: «Будівлі нашого міста»
 - заняття з малювання на теми: «Вулиця, на якій я живу"», «Улюблений  куточок  мого міста

- дидакт ... Читать дальше »

Просмотров: 163 | Добавил: slavutadnz4 | Дата: 27.09.2017 | Комментарии (0)

Музичний керівник ДНЗ №4 «Сонечко» Кирильчук Наталія Анатоліївна запросила своїх колег музичних керівників з інших закладів нашого міста на перегляд заняття - гри з дітьми раннього дошкільного віку «Утішки й забавлянки- співаємо й бавимось разом з дітьми».

Просмотров: 243 | Добавил: slavutadnz4 | Дата: 27.09.2017 | Комментарии (0)

В ДНЗ №4 «Сонечко» м. Славута проведено колективний перегляд прогулянки дітей молодшого дошкільного віку «Подорож із весняним вітерцем»(вихователь Гуменюк О.В.)
Прогулянка була проведена в цікавій ігровій формі. В ході прогулянки діти отримали багато цікавої, нової інформації: Спостерігали за берізкою,гралися з вітерцем – пустунцем,виконували трудові доручення,грали в народну гру «Подоляночку», в дидактичу гру «Для кого потрібне сонечко».
На завершення прогулянки пограли в рухливу гру «Пташка» та повісили шпаківню, чекаючи на приліт птахів.

Просмотров: 177 | Добавил: slavutadnz4 | Дата: 27.09.2017 | Комментарии (0)

22 березня 2017 року відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії. Атестувалося 4 педагогічні працівники.
Рішенням атестаційної комісії І рівня вихователь-методист ДНЗ №4 «Сонечко» Костюк О.І. атестована на відповідність займаній посаді. Підтверджено кваліфікаційну категорію «Спеціаліст І кваліфікаційної категорії».
Вихователь ДНЗ №4 «Сонечко» Яловчук Н.В. атестована на відповідність займаній посаді. Підтверджено 9 тарифний розряд.
Вихователь ДНЗ №1 «Оленка» Місяць Л.М. атестована на відповідність займаній посаді. Підтверджено 9 тарифний розряд.
Інструктор з фізичної культури ЦРРД «Дивосвіт» Логнюк Л.П. атестована на відповідність займаній посаді. Підтверджено кваліфікаційну категорію «Спеціаліст ІІ кваліфікаційної категорії».
Вітаємо педагогів із завершенням атестації. Бажаємо творчості, натхнення та успіхів!

Просмотров: 194 | Добавил: slavutadnz4 | Дата: 27.09.2017 | Комментарии (0)

На базі ДНЗ № 4 «Сонечко» 22.03.2017 року відбулося ІІ засідання творчої лабораторії педагогів дошкільних навчальних закладів міста на тему «Використання інноваційних технологій в сучасному світі дошкілля».
Педагоги міста мали можливість поділитися досвідом інноваційних технологій, які вони впроваджують у своїй практиці.

Просмотров: 192 | Добавил: slavutadnz4 | Дата: 27.09.2017 | Комментарии (0)

20 березня 2017 року фізичним інструктором Дем’янчук Ю.Л., вихователями Василевською Т.Г. та Єрмаковою Н.О.  було проведено спортивну розвагу «Щоб ніколи не хворіти».
Метою якої було збереження та зміцнення здоров’я дітей, прищеплення навичок здорового способу життя.

<!--"-- ... Читать дальше »

Просмотров: 180 | Добавил: slavutadnz4 | Дата: 27.09.2017 | Комментарии (0)

ДНЗ № 4 «Сонечко» м.Славута 16 березня 2017 року вихователем Байтуріною Г.В було проведено колективний перегляд з дітьми середньої групи «Повітря навколо нас».
Метою якого було сформувати навички пошуково-дослідницької діяльності,пояснити на дослідах властивості повітря. Формувати знання про значення повітря в житті людини та інших живих організмів, вплив на живу природу.

Просмотров: 230 | Добавил: slavutadnz4 | Дата: 27.09.2017 | Комментарии (0)

« 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 »