Среда, 29.01.2020, 02:04

На базі профільної групи з ЛЕГО конструювання  був проведений колективний перегляд в молодшій групі №1 (вихователь Войтюк І.Д.) на тему «Що ми вміємо будувати», основним завданням якого є – розвиток творчих конструктивних здібностей за допомогою конструкторів ЛЕГО.

& ... Читать дальше »

Просмотров: 191 | Добавил: slavutadnz4 | Дата: 27.09.2017 | Комментарии (0)

Інтернет - порталом рейтингу  освітніх  закладів України проводився в січні 2017 року конкурс вихованців дошкільних навчальних закладів  України  та їх батьків з назвою «Мій домашній улюбленець».
П’ятнадцять вихованців нашого дошкільного закладу № 4 «Сонечко» взяли участь у цьому конкурсі: Степанова Уляна, Панчук Дмитро, Гуменюк  Каталіна, Олексюк Вероніка,Черепій Олександра, Шкадюк Катерина, Радієвська Вікторія, Власюк Максим, Люстерник Олександра, Біньковський Любомир, Вольський Ілля, Шеремета Ольга,  Джуренко Ольга, Юшина Олександра, Рудик Дмитро .
Їх роботи отримали перші  рейтингові місця за що вручені грамоти.
Вітаємо наших вихованців та їх батьків. Бажаємо подальших перемог.

Просмотров: 156 | Добавил: slavutadnz4 | Дата: 27.09.2017 | Комментарии (0)

15 лютого усі святкують свято Стрітення. В народі його вважають святом зустрічі зими з весною.  Тож з нагоди свята,у музичній залі ДНЗ№4 «  Сонечко» знову лунає музика.

Діти затамувавши подих спостерігають за змаганням Зими (Гуменюк О.В) з Весною (Мотузюк Ю.Л). І хоча Зима принесла дітворі багато радості і втіхи,та вболівають маленькі вихованці за чарівну Весну. Протягом свята, діти приймають участь у веселих естафетах, іграх, радують усіх присутніх піснями та танцями, відгадують загадки. На закінчення свята, Зима звільняє дорогу Весні  і прощається з усіма до наступного року, а красуня - Весна закликає усіх дітей до весняного хороводу, та пригощає смачними «Жайворонками».

Після завершення розваги, діти старшого дошкільного віку закликали Весну на вулиці, підіймаючи високо вгору паперових птахів, виготов ... Читать дальше »

Просмотров: 193 | Добавил: slavutadnz4 | Дата: 27.09.2017 | Комментарии (0)

Просмотров: 150 | Добавил: slavutadnz4 | Дата: 27.09.2017 | Комментарии (0)

Сьогодні в нас радісне і веселе свято – день Святого Валентина, день любові і всіх закоханих, дружби, миру, доброти,чесності, сміху,  веселощів.

Ось із цікавими легендами про те, як де і коли виникло це свято та як його святкували, ми сьогодні й познайомимось, а ще послухаємо  найкращі вірші для любих і дорогих нам людей, яких ми любимо всім серцем. А що таке любов?

Любов – це дуже світле почуття.

І кожному з ним легко і прекрасно.

Любов до тата й мами – на усе життя!

Це зрозуміло кожному і ясно.

Це ж від любові сонечко встає

І промінцями землю зігріває.

Зозуля навесні в гаю кує

І соловейко пісеньку співає.< ... Читать дальше »

Просмотров: 190 | Добавил: slavutadnz4 | Дата: 27.09.2017 | Комментарии (0)

Вихованці середньої групи «Горобинка» на занятті з аплікації.

Просмотров: 161 | Добавил: slavutadnz4 | Дата: 27.09.2017 | Комментарии (0)

За результатами конкурсу, який започаткував "Офіс-центр" «Символ року 2017» роботи академії дитячої творчості були гідно оцінені    членами журі.

На конкурс було представлено 32 дитячі роботи та 4 – колективні, з яких 3 роботи зайняли призові місця.

І місце-колективна робота з бісеру (вихователі Дячук О.М.,Яловчук Н.В.та вихованці молодшої групи №2 «Колобок».

ІІІ місце-колективна робота з яєчної шкарлупи(вихованці середньої групи гуртка «Мозаїка з яєчної шкарлупи», керівник гуртка Гаврилова Т.П.).

VІ місце-колективна робота з круп (вихователі Гумен ... Читать дальше »

Просмотров: 151 | Добавил: slavutadnz4 | Дата: 27.09.2017 | Комментарии (0)

Фізичні вправи можуть замінити безліч ліків,

а жодні ліки в світі не можуть замінити фізичних  вправ”