Воскресенье, 27.09.2020, 16:46

Просмотров: 273 | Добавил: slavutadnz4 | Дата: 27.09.2017 | Комментарии (0)

22 березня 2017 року відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії. Атестувалося 4 педагогічні працівники.
Рішенням атестаційної комісії І рівня вихователь-методист ДНЗ №4 «Сонечко» Костюк О.І. атестована на відповідність займаній посаді. Підтверджено кваліфікаційну категорію «Спеціаліст І кваліфікаційної категорії».
Вихователь ДНЗ №4 «Сонечко» Яловчук Н.В. атестована на відповідність займаній посаді. Підтверджено 9 тарифний розряд.
Вихователь ДНЗ №1 «Оленка» Місяць Л.М. атестована на відповідність займаній посаді. Підтверджено 9 тарифний розряд.
Інструктор з фізичної культури ЦРРД «Дивосвіт» Логнюк Л.П. атестована на відповідність займаній посаді. Підтверджено кваліфікаційну категорію «Спеціаліст ІІ кваліфікаційної категорії».
Вітаємо педагогів із завершенням атестації. Бажаємо творчості, натхнення та успіхів!

Просмотров: 263 | Добавил: slavutadnz4 | Дата: 27.09.2017 | Комментарии (0)

На базі ДНЗ № 4 «Сонечко» 22.03.2017 року відбулося ІІ засідання творчої лабораторії педагогів дошкільних навчальних закладів міста на тему «Використання інноваційних технологій в сучасному світі дошкілля».
Педагоги міста мали можливість поділитися досвідом інноваційних технологій, які вони впроваджують у своїй практиці.

Просмотров: 276 | Добавил: slavutadnz4 | Дата: 27.09.2017 | Комментарии (0)

20 березня 2017 року фізичним інструктором Дем’янчук Ю.Л., вихователями Василевською Т.Г. та Єрмаковою Н.О.  було проведено спортивну розвагу «Щоб ніколи не хворіти».
Метою якої було збереження та зміцнення здоров’я дітей, прищеплення навичок здорового способу життя.

<!--"-- ... Читать дальше »

Просмотров: 238 | Добавил: slavutadnz4 | Дата: 27.09.2017 | Комментарии (0)

ДНЗ № 4 «Сонечко» м.Славута 16 березня 2017 року вихователем Байтуріною Г.В було проведено колективний перегляд з дітьми середньої групи «Повітря навколо нас».
Метою якого було сформувати навички пошуково-дослідницької діяльності,пояснити на дослідах властивості повітря. Формувати знання про значення повітря в житті людини та інших живих організмів, вплив на живу природу.

Просмотров: 308 | Добавил: slavutadnz4 | Дата: 27.09.2017 | Комментарии (0)

На базі профільної групи з ЛЕГО конструювання  був проведений колективний перегляд в молодшій групі №1 (вихователь Войтюк І.Д.) на тему «Що ми вміємо будувати», основним завданням якого є – розвиток творчих конструктивних здібностей за допомогою конструкторів ЛЕГО.

& ... Читать дальше »

Просмотров: 271 | Добавил: slavutadnz4 | Дата: 27.09.2017 | Комментарии (0)

Інтернет - порталом рейтингу  освітніх  закладів України проводився в січні 2017 року конкурс вихованців дошкільних навчальних закладів  України  та їх батьків з назвою «Мій домашній улюбленець».
П’ятнадцять вихованців нашого дошкільного закладу № 4 «Сонечко» взяли участь у цьому конкурсі: Степанова Уляна, Панчук Дмитро, Гуменюк  Каталіна, Олексюк Вероніка,Черепій Олександра, Шкадюк Катерина, Радієвська Вікторія, Власюк Максим, Люстерник Олександра, Біньковський Любомир, Вольський Ілля, Шеремета Ольга,  Джуренко Ольга, Юшина Олександра, Рудик Дмитро .
Їх роботи отримали перші  рейтингові місця за що вручені грамоти.
Вітаємо наших вихованців та їх батьків. Бажаємо подальших перемог.

Просмотров: 208 | Добавил: slavutadnz4 | Дата: 27.09.2017 | Комментарии (0)

15 лютого усі святкують свято Стрітення. В народі його вважають святом зустрічі зими з весною.  Тож з нагоди свята,у музичній залі ДНЗ№4 «  Сонечко» знову лунає музика.

Діти затамувавши подих спостерігають за змаганням Зими (Гуменюк О.В) з Весною (Мотузюк Ю.Л). І хоча Зима принесла дітворі багато радості і втіхи,та вболівають маленькі вихованці за чарівну Весну. Протягом свята, діти приймають участь у веселих естафетах, іграх, радують усіх присутніх піснями та танцями, відгадують загадки. На закінчення свята, Зима звільняє дорогу Весні  і прощається з усіма до наступного року, а красуня - Весна закликає усіх дітей до весняного хороводу, та пригощає смачними «Жайворонками».

Після завершення розваги, діти старшого дошкільного віку закликали Весну на вулиці, підіймаючи високо вгору паперових птахів, виготов ... Читать дальше »

Просмотров: 255 | Добавил: slavutadnz4 | Дата: 27.09.2017 | Комментарии (0)

Просмотров: 207 | Добавил: slavutadnz4 | Дата: 27.09.2017 | Комментарии (0)

Сьогодні в нас радісне і веселе свято – день Святого Валентина, день любові і всіх закоханих, дружби, миру, доброти,чесності, сміху,  веселощів.

Ось із цікавими легендами про те, як де і коли виникло це свято та як його святкували, ми сьогодні й познайомимось, а ще послухаємо  найкращі вірші для любих і дорогих нам людей, яких ми любимо всім серцем. А що таке любов?

Любов – це дуже світле почуття.

І кожному з ним легко і прекрасно.

Любов до тата й мами – на усе життя!

Це зрозуміло кожному і ясно.

Це ж від любові сонечко встає

І промінцями землю зігріває.

Зозуля навесні в гаю кує

І соловейко пісеньку співає.< ... Читать дальше »

Просмотров: 243 | Добавил: slavutadnz4 | Дата: 27.09.2017 | Комментарии (0)

« 1 2 ... 6 7 8 9 10 »