Суббота, 23.01.2021, 18:18

Просмотров: 227 | Добавил: slavutadnz4 | Дата: 27.09.2017 | Комментарии (0)

Сьогодні в нас радісне і веселе свято – день Святого Валентина, день любові і всіх закоханих, дружби, миру, доброти,чесності, сміху,  веселощів.

Ось із цікавими легендами про те, як де і коли виникло це свято та як його святкували, ми сьогодні й познайомимось, а ще послухаємо  найкращі вірші для любих і дорогих нам людей, яких ми любимо всім серцем. А що таке любов?

Любов – це дуже світле почуття.

І кожному з ним легко і прекрасно.

Любов до тата й мами – на усе життя!

Це зрозуміло кожному і ясно.

Це ж від любові сонечко встає

І промінцями землю зігріває.

Зозуля навесні в гаю кує

І соловейко пісеньку співає.< ... Читать дальше »

Просмотров: 264 | Добавил: slavutadnz4 | Дата: 27.09.2017 | Комментарии (0)

Вихованці середньої групи «Горобинка» на занятті з аплікації.

Просмотров: 238 | Добавил: slavutadnz4 | Дата: 27.09.2017 | Комментарии (0)

За результатами конкурсу, який започаткував "Офіс-центр" «Символ року 2017» роботи академії дитячої творчості були гідно оцінені    членами журі.

На конкурс було представлено 32 дитячі роботи та 4 – колективні, з яких 3 роботи зайняли призові місця.

І місце-колективна робота з бісеру (вихователі Дячук О.М.,Яловчук Н.В.та вихованці молодшої групи №2 «Колобок».

ІІІ місце-колективна робота з яєчної шкарлупи(вихованці середньої групи гуртка «Мозаїка з яєчної шкарлупи», керівник гуртка Гаврилова Т.П.).

VІ місце-колективна робота з круп (вихователі Гумен ... Читать дальше »

Просмотров: 224 | Добавил: slavutadnz4 | Дата: 27.09.2017 | Комментарии (0)

Фізичні вправи можуть замінити безліч ліків,

а жодні ліки в світі не можуть замінити фізичних  вправ”

(Анджело Моссо)

Фізичне виховання дітей здійснюється як на заняттях, так і в повс ... Читать дальше »

Просмотров: 408 | Добавил: slavutadnz4 | Дата: 27.09.2017 | Комментарии (0)

У дитячому садку відбулася презентація методичних посібників, які будуть  представленні на обласну виставку «Освіта Хмельниччини  на шляхах реформування – 2017».

Мета презентації – поширення сучасних технологій навчання і виховання дітей дошкільного віку.

Методичний посібник «Використання українознавства ... Читать дальше »

Просмотров: 249 | Добавил: slavutadnz4 | Дата: 27.09.2017 | Комментарии (0)

За рахунок додатково виділених коштів з місцевого бюджету в ДНЗ №4 «Сонечко» зміцнилася матеріальна база, а саме :

Придбано 180 комплектів постільної білизн;

закуплено столовий та кухонний посуд;

замінено лампи люмінесцентні на ЛЕД лампи (59штук) та 14 світильників ;

замінено 3 металопластикові  віконні  блоки;

закуплено миючі  засоби.

Адміністрація закладу та батьківський комітет щиро дякують міському голові В.Б.Сидору та начальнику управління освіти Е.М. Перепелиці за  підтримку та  допомогу.

Просмотров: 232 | Добавил: slavutadnz4 | Дата: 27.09.2017 | Комментарии (0)

Досвід роботи педагогів ДНЗ №4 «Сонечко» був представлений на обласній педагогічній виставці «Освіта Хмельниччини на шляхах реформування 2016».

Педагоги закладу - вихователь Гаврилова Тамара Петрівна та вчитель - логопед Марчук Ірина Борисівна нагородженні дипломами ІІ ступеня.

Просмотров: 233 | Добавил: slavutadnz4 | Дата: 27.09.2017 | Комментарии (0)

« 1 2 ... 7 8 9 10 »