Вторник, 21.09.2021, 07:56
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Сентябрь » 27 » День Святого Валентина у ДНЗ №4 «Сонечко».
11:06
День Святого Валентина у ДНЗ №4 «Сонечко».

Сьогодні в нас радісне і веселе свято – день Святого Валентина, день любові і всіх закоханих, дружби, миру, доброти,чесності, сміху,  веселощів.

Ось із цікавими легендами про те, як де і коли виникло це свято та як його святкували, ми сьогодні й познайомимось, а ще послухаємо  найкращі вірші для любих і дорогих нам людей, яких ми любимо всім серцем. А що таке любов?

Любов – це дуже світле почуття.

І кожному з ним легко і прекрасно.

Любов до тата й мами – на усе життя!

Це зрозуміло кожному і ясно.

Це ж від любові сонечко встає

І промінцями землю зігріває.

Зозуля навесні в гаю кує

І соловейко пісеньку співає.

 

І недарма ,саме сьогодні такими словами я  розпочала  заняття  присвячене до Дня Святого Валентина.  Бо саме із любові-найкращого почуття  починається життя.

Існує легенда, що 14 лютого стало Днем Святого Валентина завдяки священнику Валентину, який жив у Римі за імператора Клавдія 2. Тоді  існував наказ, що забороняв римським воїнам одружуватися.

Клавдій був упевнений, що сім'я заважатиме чоловікам воювати.

Проте священик Валентин таємно вінчав закохані пари, незважаючи на наказ. За це його було заарештовано і кинуто у в'язницю.

Як не дивно, але саме тут він закохується в сліпу дочку наглядача. І у день страти – 14 лютого дівчина отримує від свого коханого листівку, де  було написано лише: «Від Валентина». З того часу кожен рік закохані святкують День Святого  Валентина.

У цей день завжди дарують один одному подаруночки, вони повинні мати форму сердечка.

Діти із задоволенням слухали  мою розповідь, а Сорока-Білобока (іграшка) із сердечком стала сюрпризним моментом.

Вихованці весело пограли в гру, де передаючи  сердечко  один-одному виражали слова любові і дарували посмішку, як частинку душі людської.

А далі сівши  зручно за столики розмальовували силуети сердечок, які подарують для  найрідніших та найлюбиміших людей.

Та ще одним сюрпризним моментом став прихід до нас голови міста - Василя Богдановича Сидора, який цікавився  життям діток у дитячому садочку, запитав , чи знають вони, яке сьогодні свято? Діти залюбки  відповіли на всі запитання, а Василь Богданович  допоміг одному із вихованців оздобити сердечко.

Після завершення декору сердечок  дошкільники мали позитивні емоції радості, тепла, доброти, турботи, любові та із задоволенням  розповідали  кому вони подарують «свої сердечка».

 

 

 

Переглядів: 300 | Додав: slavutadnz4 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar