Понеділок, 25.03.2019, 11:20
Головна » 2018 » Червень » 4 » Екскурсія в бібліотеку
Екскурсія в бібліотеку

Маленькі читачі, а саме вихованці закладу дошкільної освіти №4 «Сонечко», завітали в чарівну оселю дитячої книги, яка не залишає жодну дитину байдужою. Тут їх зустріло розмаїття цікавих, яскравих книг, газет та журналів. Новенькими палітурками книги посміхнулися до малечі та повели їх у чарівний світ принцес та принців, фантастичних пригод та мандрів. Книг тут, звісно, не бракує – енциклопедії, казки, оповідання, довідники, хрестоматії. Працівник бібліотеки Катерина Василівна зазначила, що книга в житті людини має величезне значення. І хоча інформаційними лідерами для дітей є телевізори та комп’ютери, проте книга була і залишається головним джерелом інформації та базових знань. А якщо діти хочуть дружити з книгою, необхідно обережно ставитися до неї, берегти її, і вона розповість багато цікавого. Дошкільнята познайомилися з правилами користування бібліотекою та книгою. Також Катерина Василівна провела для малечі екскурсію поличками бібліотечних надбань «З книгою дружити – в світі любо жити». Діти жваво цікавилися книгами та журналами, слухали розповіді бібліотекаря, відповідали на запитання вікторини, присвяченої книзі під назвою «До знань золотої скарбниці», взяли участь в літературних іграх та переглянули мультфільм. Крім того, ведуча заходу проінформувала, що у бібліотеці є чимало дитячих періодичних видань для дітей дошкільного віку.Отримавши масу задоволень,з веселим, радісним настроєм діти повернулися до дитячого садочка.

Переглядів: 48 | Додав: slavutadnz4 | Рейтинг: 0.0/0