Понеділок, 25.03.2019, 10:40
Головна » 2017 » Вересень » 27 » Хай зірка наша ясно сяє - всім добру звістку сповіщає.
Хай зірка наша ясно сяє - всім добру звістку сповіщає.

Згадаймо нині разом всі

Веселі зимові свята чарівні!

Щоби в Святвечір скрізь лунали

Колядки давні голосні.

Щоби за врочистими столами

Раділи святам і зимі,

Щоб люди завжди шанували

Звичаї рідної землі!

Вже стало доброю традицією організовувати Різдвяні свята в дошкільному навчальному закладі №4 «Сонечко».Різдвяні традиції та обряди сповнені чарівністю, грою, жартами, тому їх дуже люблять діти і з нетерпінням чекають на їх проведення.

Ось і в цьому році різдвяними дзвіночками лунали голоси дошкільнят у віншуваннях, колядках, щедрівках, традиційно організовується з дітьми попередня робота  щодо святкування Різдва Христового.

Музичним керівником Кирильчук Н.А. розучувалися колядки, щедрівки, посівалки, пісні, проводилися  бесіди.

18 січня 2017 року було проведено Різдвяне дійство – де діти разом з вихователями  (Єрмаковою Н.О.,Конченко Л.В., Новзою І.К., Гуменюк О.В.,Мотузюк Ю.Л. та Гавриловою Т.П.) розіграли  вертеп, тобто традиційну різдвяну виставу. У давні часи традиційним атрибутом різдвяного обряду була Зірка. Як світла Вифлеємська Зірка, що з'явилася на небі і сповістила про народження Христа, тому і діти до музичної зали заходили з різдвяною зіркою.  В піснях, віршах славили господарів, бажали  здоров'я, щастя, щедрого врожаю та одержували подарунки. Це створювало образ урочистості, багатства, миру і спокою.

Спільне яскраве дійство дітей та працівників закладу заворожувало з першої миті, а колоритні колядки, щедрівки, засівання «на щастя та здоров'я» допомагають зберігати зв'язок поколінь, культуру наших предків.

Переглядів: 98 | Додав: slavutadnz4 | Рейтинг: 0.0/0