Понеділок, 25.03.2019, 10:26
Головна » 2017 » Вересень » 27 » Ми любимо рідну Славуту.
Ми любимо рідну Славуту.

Щороку 21 вересня відзначається День міста Славути .

Цікавим і повчальним пройшов цей деньу нашому ДНЗ №4 «Сонечко», спрямований на ознайомлення дітей з рідним містом, любові до рідного  краю, ознайомлення з історичним минулим , його визначними місцями та відомими постатями, особливостями народних звичаїв, обрядів.
 З цією метою у всіх вікових групах закладу проведені відповідні тематичні заходи:
 - бесіди «Моє рідне місто»,  «Природа рідного міста», «Чим відрізняється місто  від села?»
 - розглядання альбомів книг та фотографій із краєвидами рідного краю
 - заняття з конструювання на тему: «Будівлі нашого міста»
 - заняття з малювання на теми: «Вулиця, на якій я живу"», «Улюблений  куточок  мого міста

- дидактично- пізнавальні ігри: «Опиши рідне місто, в якому ти живеш»

- дидактичні та сюжетно-рольові ігри: «Чого багато у нашому місті?», «Дитячий садок»

- пішохідні екскурсії  «Вулицями нашого міста»
 - музичні розваги: «Наші улюблені пісні», «Веселі ігри нашого краю»
Головна мета цих заходів – пробудити в дитячих серцях любов до рідного краю, країни з її багатою та різноманітною природою, обрядами та  звичаями.
Безперечно, комплексний підхід до громадянського виховання дошкільнят дає позитивні результати – діти виявляють любов та повагу до  родини, вчаться поводитися з людьми відповідно до їхнього віку, знайомляться з особливостями української культури, отримують початкове  уявлення про свої права і обов’язки та багато іншого.
Рідна домівка, мала батьківщина, отчий край, велика Україна – завдяки усвідомленню цих понять формуються основи національної свідомості  дитини.

Переглядів: 103 | Додав: slavutadnz4 | Рейтинг: 0.0/0