Понеділок, 25.03.2019, 10:55
Головна » 2017 » Вересень » 27 » Незабутня екскурсія до історичного музею вихованців ДНЗ№4 «Сонечко.
Незабутня екскурсія до історичного музею вихованців ДНЗ№4 «Сонечко.

Вихованці старшої групи «Соняшник» з вихователем Єрмаковою Н.О. та помічником вихователя Соловей К.В. відвідали  місцевий музей.

Історичний музей — місце, де зустрічаються сьогодення і минуле.

Екскурсовод  цікаво та доступно розповіла дітям  історію виникнення міста.   Багато цікавого  дізналися про видатних людей міста , його традиції. .

Діти з великим інтересом розглядали експонати тварин.  Експозиції  залів яскраво розповідали про традиції людей, їх заняття, етапи розвитку міста, тяжкі сторінки, пов’язані з Великою Вітчизняною війною та сьогоденням.

Дякуємо усім працівникам музею за гостинність та цікаві, пізнавальні екскурсії для дошкільників нашого садочка.

Переглядів: 75 | Додав: slavutadnz4 | Рейтинг: 0.0/0