Понеділок, 25.03.2019, 10:46
Головна » 2017 » Вересень » 27 » Спортивна розвага в ДНЗ №4 «Сонечко»
Спортивна розвага в ДНЗ №4 «Сонечко»

Фізичні вправи можуть замінити безліч ліків,

а жодні ліки в світі не можуть замінити фізичних  вправ”

(Анджело Моссо)

Фізичне виховання дітей здійснюється як на заняттях, так і в повсякденні. Нині розроблена до­сить широка система заходів розвитку рухів у дошкіль­нят протягом дня, тижня, місяця. Вона спрямована на досягнення дітьми повноцінного фізичного розвитку, зміцнення здоров'я, формування рухової активності.

Одна з найбільш ефективних форм активного відпо­чинку — розваги спортивного характеру. Їхній зміст скла­дають різноманітні фізичні вправи, які проводяться у формі веселих ігор та забав.

Вправи, виконувані з емоційним піднесенням, особливо позитивно впливають на організм дитини. Під час фізкультурних розваг закріплюються ру­хові вміння та навички, формуються фізичні якості (швид­кість, спритність, орієнтація у просторі), виховуються почуття колективізму, дружби, взаємодопомоги, розви­ваються дисциплінованість та організованість.

Спортивна розвага «Сніговик у гості завітав» пройшла в ДНЗ №4 «Сонечко». Активними учасниками розваги були : інструктор фізичного виховання Мотузюк Ю.Л., музичний керівник Кирильчук Н.А. вихователі Байтуріна Г.В., Гаврилова Т.П. та вихованці середньої групи. Між собою змагалися дві команди- «Сніжинка» та «Сніговик»

Проводились ігри-естафети Чиї санчата найшвидші,Перекоти кулюЛижники,  Збери сніжинки” .

Кожна дитина відчула себе щасливою від участі в с, мала гарний та радісний настрій.

Переглядів: 161 | Додав: slavutadnz4 | Рейтинг: 0.0/0