Понеділок, 25.03.2019, 11:15
Головна » 2017 » Вересень » 27 » Стрілися Зима з Весною.
Стрілися Зима з Весною.

15 лютого усі святкують свято Стрітення. В народі його вважають святом зустрічі зими з весною.  Тож з нагоди свята,у музичній залі ДНЗ№4 «  Сонечко» знову лунає музика.

Діти затамувавши подих спостерігають за змаганням Зими (Гуменюк О.В) з Весною (Мотузюк Ю.Л). І хоча Зима принесла дітворі багато радості і втіхи,та вболівають маленькі вихованці за чарівну Весну. Протягом свята, діти приймають участь у веселих естафетах, іграх, радують усіх присутніх піснями та танцями, відгадують загадки. На закінчення свята, Зима звільняє дорогу Весні  і прощається з усіма до наступного року, а красуня - Весна закликає усіх дітей до весняного хороводу, та пригощає смачними «Жайворонками».

Після завершення розваги, діти старшого дошкільного віку закликали Весну на вулиці, підіймаючи високо вгору паперових птахів, виготовлених власноруч та промовляючи закличку:

Весну дружно зустрічаймо,
         Пташок закликаймо!